Середа, 26.06.2019, 17:21
Вітаю Вас Гість

Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1
ім.Героя Радянського Союзу І.К.Конька

Нам виповнилося...
СтатистикаОнлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


free counters
Тести

Головна » Тести » Тести для батьків

Перед вами - зразки ситуацій, які, мабуть, часто трапляються в житті вашої дитини. Дайте відповіді на кожну з наведених ситуацій.

Чи загрожує Вам нервовий зрив? Ви дізнаєтесь про це, відповівши на запитання тесту.

Зазвичай батьків майбутніх першокласників хвилює безліч запитань: чи зможе їх дитина навчатися в школі, чи досить вона розвинена, що їй слід уміти напередодні навчання в школі. За допомогою цього тесту Ви зможете спробувати оцінити підготовленість дитини до школи.

Чи справляєтесь Ви з таким складним і відповідальним завданням, як формування особистості дитини? Уважно прочитайте і дайте відповіді на запитання, які починаються так: "Чи можете Ви...?"


Цей тест спрямований на те, щоб правильно побудувати в сім'ї спілкування виконавців ролей "батьки"-"діти"-"онуки". Ви добре знаєте характер і спосіб життя Ваших батьків? Якщо так, то спробуйте уявити як би вони діяли в кожній конкретній ситуації, що тут пропонуються. Дайте оцінку їх діям, наскільки, на Ваш погляд, корисні вони або шкідливі для Ваших дітей.

Перед Вами 10 звичайних ситуацій. Із запропонованих відповідей виберіть ті, які найбільше відповідають Вашому стилю виховання

Тест дасть можливість визначити, чи правильна Ваша позиція стосовно дітей. Виберіть найбільш прийнятний для себе варіант відповіді.

Бережи час!
...і про погоду