Середа, 26.06.2019, 16:46
Вітаю Вас Гість

Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1
ім.Героя Радянського Союзу І.К.Конька

Нам виповнилося...
СтатистикаОнлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


free counters
Тести

Головна » Тести » Пізнай себе

Чи можете Ви встановлювати контакти з іншими людьми? Легко чи складно Вам це вдається? Дайте відповіді на запитання тесту та отримайте відповідь на означені питання.

Дайте відповіді на питання тесту аби дізнатися, наскільки Ви дійсно вмієте чути свого співрозмовника.

Який у Вас характер? Чи можете Ви стверджувати, що знаєте себе? Перевірте. Для цього вам пропонується просте завдання. З кожної запропонованої групи символів оберіть той, який більш за все Вам подобається (або відповідає Вашому сучасному станові) і - отримуйте результат.

Наскільки Ви схильні до самотності? Це запитання не випадкове, адже існує особлива категорія людей - тих, які не нудьгують наодинці з собою. Вони здатні гуляти самі, до самозабуття захоплюватися яким-небудь заняттям. А ось іншій категорії людей необхідна компанія для того, щоб не відчувати себе нещасним, залишеним усіма. До якої з двох категорій належите Ви?


Цей тест запропонований психологами В.Кан-Каліком і М.Нікандровим. Він виявляє, наскільки у вас сформована потреба в спілкуванні.

Перед вами записані думки, які час від часу приходять усім нам у голову. Уважно прочитайте всі пункти тесту, вибираючи один із п'яти варіантів відповіді для кожного висловлювання.

Одні люди не в змозі залишатися спокійними під час сварки, інші ж здатні зберігати спокій та рівновагу навіть у пікові моменти, коли вирують пристрасті. Чи вмієте ви справлятися з конфліктними ситуаціями?

Методика призначена для того, щоб оцінити здатність людини бути лідером. Ця риса особливо важлива для лідера саморядування. Дайте відповіді на наступні 50 запитань із двох запропонованих варіантів обравши і відзначивши тільки один.

Кожен з нас хоче мати доброго друга, на якого можна покластися в усьому. Однак, не кожен замислюється над тим, які вимоги він висуває до інших і чи відповідає сам цим вимогам.

1-10 11-16
Бережи час!
...і про погоду