Субота, 24.03.2018, 13:16
Вітаю Вас Гість | RSS

Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1
ім.Героя Радянського Союзу І.К.Конька

Нам виповнилося...
СтатистикаОнлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


free counters
Головна » Архів матеріалів
« 1 2 ... 38 39 40 41 42 ... 45 46 »
                З 12 листопада по 12 грудня 2013 року в школі проводився моніторинг якості загальної середньої освіти за результатами навчання в початковій школі ( 5 клас ) та за результатами навчання в основній школі (10 клас).
                 Звіти про результати моніторингу якості загальної середньої освіти учнів показали, що результати оцінювання
                  в 2012 -2013 навчальному році за рівнями навчальних досягнень відповідають результатам моніторингу.

Кращі результати показали учні з таких предметів:

5 клас   Я і Украіна,Основи здоров`я - вчителі Корнієвська О. М. та Арістарова Н. Ю.
             Англійська мова                   - вчитель Проніна Т. В.

10 клас  Географія                            -  вчитель Корнієвська О. М.
              Історія України                   -  вчитель Бочарова Н. П.
              Біологія                              -  вчитель Голина А. І.
              Всесвітня історія                 -  вчитель Яковенко О. І.


Вітаємо учнів і вчителів!!!

Переглядів: 154 | Додав: Alla | Дата: 13.12.2013

Правила безпечної поведінки на дитячих майданчиках

                                                                       (до уваги батьків та учнів)               

Управління освіти Світловодського  міськвиконкому звертає увагу батьків щодо правил безпечної поведінки на дитячих майданчиках.

Діти дуже люблять гуляти поблизу будинків: гойдатися на гойдалках, спускатися з гірки, кружляти на каруселях, гратися в пісочниці. Але велика кількість травм невиробничого характеру з дітьми пов’язана  з іграми на дитячих майданчиках.

Травмування з дітьми відбувається через те, що батьки мало приділяють уваги безпеці дітей на ігрових майданчиках.

Забезпечити безпеку малюка на прогулянці цілком можливо, просто необхідно бути уважнішими та обережнішими. Дотримання правил поведінки на дитячому майданчику допоможе вам уникнути травм невиробничого характеру і збереже здоров’я вашої дитини.

На кожному майданчику є малюки, що гуляють без нагляду батьків. Погано, якщо малюк до цього не підготовлений. Напевно, кожен з вас може згадати, як гуляв один у дворі. Але перш ніж залишити свого малюка, проаналізуйте, обходить він гойдалки автоматично чи відбігає тільки після вашого нагадування, як користується каруселями і т.д. Звичайно, ви можете дивитися за своїм малюком з вікна, але чи вистачить у вас сил і спритності вискочити з квартири в момент небезпеки?

Завжди гуляйте разом з дитиною!

Машина швидкої допомоги на дитячому майданчику - частий гість. Найпоширеніші травми - це ушкодження, отримані на гойдалках або поряд з ними. Рухома гойдалка - величезна небезпека! Вона може дуже серйозно поранити дитину. Тому батькам, перш за все, слід роз'яснити дитині, що триматись потрібно двома руками і дуже міцно. Також повинні звучати такі застереження, як: "Заборонено ставати на ноги під час катання", "Заборонено зістрибувати з гойдалки - це ризик отримати травму голови", "Попереджай, коли захочеш встати", "Необхідно обходити стороною розгойдані гойдалки",    "Потрібно гойдалку розкачувати збоку".

 Крім того, необхідно звернути увагу батькам на технічний стан гойдалок, адже обладнання на дитячих майданчиках може бути несправне і застаріле. Переконайтеся, що всі петлі в робочому стані, сидіння прикріплене і надійне, а сама конструкція стійка.

Перш ніж дозволити дитині кататися на гойдалці, проведіть інструктаж: тримайся міцно, сиди спокійно. Також важливо, щоб малюк спочатку зупиняв гойдалку, а потім зістрибував з неї. Розкручена карусель небезпечна!  

У порівнянні з каруселлю, дитяча гірка менш травматична, але й на ній потрібно дотримуватися правил. Спускатися з гірки необхідно по одному.  Якщо вирішили влаштувати "паровозик", то обов'язково під наглядом дорослих і міцно тримаючись один за одного. Дитина, яка чекає вгорі повинна дочекатися поки попередній хто спуститься, відійде в сторону. Багато дітей люблять спостерігати з висоти, але завжди треба враховувати, що той малюк, який стоїть за вашою дитиною може зіштовхнути її вниз. Непідготовлена до польоту дитина може вдаритися або просто злякатися. Тому дорослим треба бути готовими і до такої ситуації. Навіть якщо малюк неодноразово забирався нагору - стійте поряд, страховка потрібна завжди. Обходьте рушійні каруселі і гойдалки на відстані. Забороняйте дитині штовхати іншого на гірці. Також звертайте увагу на те, щоб гірка була не дерев'яна, інакше без скалок не обійтися.  У спеку гірки розжарюються, в суворий зимовий день покриваються кіркою льоду, від чого швидкість польоту з неї подвоюється. Крім того, є гірки, у яких кут нахилу такий, що при приземленні удару об землю не уникнути.

Діти дуже люблять гратися в пісочниці. Перш ніж дозволити малюкові погратися в ній, перевірте вміст пісочниці - в ній можуть опинитися биті стекла, шприци і інші небезпечні предмети. Часто можна помітити, що з рами стирчать цвяхи, каміння з піску, та й взагалі багато чого цікавого. Слідкуйте, щоб діти не сипали один одному пісок в очі, не їли "зварену в відерцях їжу", не били один одного лопатками. Хоча, по суті, в пісочниці ризику дійсно найменше.

Якщо  відсутнє огородження, то це є приводом для того, щоб задуматися: а чи можна пускати дитину на настільки небезпечне обладнання? Найкраще, що ви можете зробити, - це кожен раз, прийшовши на дитячий майданчик, проаналізувати стан обладнання і пояснити дитині, чи можна зараз кататися (і чому). З часом малюк зрозуміє, що можна, а що ні, і зможе сам робити висновки. 

                                               Шановні батьки! Пам'ятаєте,  дітям потрібна увага!

                                                                               

 

 

Переглядів: 276 | Додав: Alla | Дата: 25.11.2013

З 25 листопада 2013року
стартувала акція
"16 Днів проти насилля"


Пам’ятка учням

1. Пам’ятайте, що насильство над вами, здійснене вашими батьками, не є нормою життя. Насилля – неприпустима річ у стосунках людей.

2. У сім’ї ви маєте право на те, щоб до вас ставилися з повагою, не ображали.

3. Пам’ятайте необхідні правила безпеки: зокрема, не варто тут же кидатися на допомогу, коли тато б’є маму, особливо коли він - з небезпечними предметами в руках; ваше завдання – якомога швидше сховатися, залишити домівку взагалі – на допомогу покличте дорослих, які краще знають, як діяти за таких обставин.

4. Ви маєте право на захист, якщо навіть найрідніші люди принижують ваше гідність.

5. Поділіться своїми проблемами з учителем, класним керівником, психологом, зверніться до міліції.

6. Не вірте у погрози з боку кривдників.

7. Ви маєте право висловлювати і відстоювати свою думку. Чітко і однозначно висловлюйте осуд щодо насильницької поведінки взагалі.

8. Знайте, коли вас постійно контролюють, принижують, примушують до чогось, використовують в спілкуванні з вами лайливі слова – це насильство.

9. Не вважайте, що ви заслужили на таке ставлення з боку дорослих. Ніхто, в тому числі ваші батьки, рідні, не має права принижувати вас, поводитися жорстоко стосовно дитини – це карається законом. В Сімейному кодексі (ст.. 150, ч. 7) написано: «Забороняються фізичні покарання дітей батьками. Та інші види покарань які принижують людську гідність. Дитина може податі до суду, до громадських організацій, якщо виховання не належне».

10. Навчаться розрізняти поняття «добро» і «зло». Все, що принижує людську гідність – є зло, все, що звеличує гідність людини – добро.


Пам’ятка батькам

1. Пам’ятайте, що першим університетом життя для дитини є та сім’я в якій народилася дитина. Завдання обох батьків полягає в тому, що створити в сім’ї атмосферу любові, довіри, духовного настрою та комфорту.

2. Не дивіться на дитину як на особисту власність. Ви дали дитині фізичне тіло, а душа Ії належить світові. Сприймайте дитину як особистість єдину, унікальну і неповторну.

3. Не виражайте часто свого незадоволення, критики – це тільки породжує антагонізм в стосунках дітей і батьків.

4. Давайте дітям можливість відчувати Ваше визнання і схвалення.

5. Ніколи не старайтесь запевнити дитину в тому, що вона погана.

6. Будьте тактовними в стосунках з дітьми.

7. Давайте приклад емоційного самоконтролю і витримки.

8. Показуйте приклад позитивних дій ті вчинків дітям не на словах, а в конкретних справах.

9. Насильство над дітьми – це протиприродний акт, який забороняється законом. Так, в Сімейному кодексі сказано таке: «Забороняються фізичні покарання дітей батьками та інші види покарань, які принижують людську гідність. Дитина має право на належне батьківське виховання».

10. Завжди давайте дитині шанс на право бути кращою.

11. Пам’ятайте, що в сім’ї дитина пізнає, як взаємодіяти з іншими людьми, як ставитися до себе і до оточення, як упоратися з труднощами і, за великим рахунком, що таке життя.

Телефонуй на Національну «Гарячу лінію» з питань протидії насильству та захисту прав дитини, щоб отримати допомогу – 386 (безкоштовно для абонентів МТС та Київстар)


                                                                               


Переглядів: 304 | Додав: Alla | Дата: 24.11.2013

21 листопада 2013 року

у школі відбувся вечір для старшокласників

"ОСІННІЙ БАЛ" конкурс "МІС ОСІНЬ"

У конкурсі брало участь 7 учасниць  з 9-11 класів.

Дівчата змагалися у вправному виконанні вальсу,

представляли себе та розповідали про свої здібності у конкурсі "Візитна картка"

відповідали на цікаві питання, готували смачні та корисні страви із дарів осені та демонстрували свої артистичні здібності під час конкурсу "Осінь у творах мистецтв"

   

   

Оцінювало виступ учасниць компетентне журі:

Директор школи - О. Климчук

Голова ради школи - В. Кривопляс

Заступник директора з НВР - Корнієвська О.М.


У конкурсі перемогла  учениця 11 класу

 Сушко Анна,

здобувши титул "Міс Осінь", 

отримала пам'ятну стрічку, грамоту та корону.


Всі учасниці конкурсу були відзначені у номінаціях

Патинко Ілона - "Віце-Міс Осінь"

Кремса Владислава - "Міс Елегантність"

Гудима Юлія - "Міс Грація"

Курченко Юлія - "Міс Чарівність"

Бучак Анастасія - "Міс Загадковість"

Міроненко Оксана - "Міс - Ніжність"

     

 

 
Переглядів: 361 | Додав: Alla | Дата: 22.11.2013

14 листопада 2013 року на базі філії методичного кабінету

підведено підсумки відбіркового етапу Всеукраїнського літературного конкурсу 

"Розкрилля душі", участь у якому взяли учні усіх шкіл міста.

У номінації "ЛІТЕРАТУРНА ТВОРЧІСТЬ" перемогу здобула учениця 11 класу

ДАШЕНКО ОЛЬГАШевченко й сучасність

До сучасників 

У світі, звичайно, буває непросто,

А зараз – тим паче, тяжкі в нас часи.

Неправда панує, собі кожний мостить,

Про святе говорять хижі голоси.

Ми знаємо: важко! Усюди і завжди.

Хоч час і летить, а проблеми одні:

Усі прагнуть грошей, і так мало – правди...

Через байдужість одних очі інших – сумні.

Та через віки долина сильний Голос,

До пропащих людей промовля :”СХАМЕНІТЬСЯ!”.

І правда...Ми топчем златий щедрий колос

Душі української. Як тут не гнівиться?!

Шевченко наплакав би ще одне море

Гірких сліз, пекучих від суму та болю,

Якби зараз жив і бачив це горе.

Цю зраду. Невдячність. Байдужість до волі.

Не раз наш Кобзар говорив про це, знаєш?

Читав ти Шевченка? Згадай всі слова...

Він нас наставляв! Ти про це пам’ятаєш?

 Думками засяє нехай голова. 

Що ж коїмо ми?!! Які ж непутящі...

"Брехні поклоняємось, лихо орем і сієм”,-

Так, як він говорив. Роззявляємо пащі,

Щоб побільше захапать, забувши про сім’ї.

Бога ми зневажаєм, правдою торгуєм.

Чому ми забули слова Кобзаря?

Чому дум Шевченка не бачим, не чуєм?

Вставаймо! Нехай запалає Вкраїни зоря!

Прислухаємось уважно до слів давніх та мудрих:

"В своїй хаті своя правда, і сила, і воля.”

Ганьба тому, хто вважає, що Шевченко нудний!

Оговтуємося, борімося за кращую долю!

Сучасники, не цурайтеся Кобзаря – це сором!!!

Він не вмер, а залишився у серцях гарячих.

І з небес слідкує тихо, де янголи хором

Прославляють Україну, поки ще незрячу.

 Переглядів: 243 | Додав: Alla | Дата: 22.11.2013

  Що потрібно знати про грип та заходи профілактики.

Серед інфекційних захворювань, які офіційно реєструється в Україні, грип та ГРВІ в загальній сукупності становлять понад 90%. Кожного року практично кожний шостий мешканець України залучається до епідемічного процесу з грипу та ГРВІ.

Грип - гостре інфекційне захворювання. Джерелом інфекції при грипі є хвора людина. Особливо заразна інфікована людина при грипі в розпал хвороби в гарячковому стані. Період зараження продовжується в середньому 4 - 7 днів. Передача інфекції відбувається головним чином повітряно-крапельним шляхом.Для зараження ГРВІ та грипом достатньо короткого спілкування з хворим.

Симптоми захворювання: раптове підвищення температури тіла більше 38 0 С біль у горлі, головний біль, кашель, утруднене дихання, біль у м’язах, інколи може бути блювота, діарея.

Рекомендації по запобіганню захворювання на ГРВІ та грип:

·        По можливості не відвідуйте людних місць, уникайте користування громадським транспортом, не стійте, не сидіть поряд із людьми з ознаками респіраторної інфекції - нежитем, кашлем, почервонілими очами.

·        Коли ви кашляєте або чхаєте, необхідно прикривати носа та рота хустинкою, яку після використання необхідно викинути у смітник.

·        Необхідно часто мити руки з милом, особливо після того, як ви кашляли або чхали. Також ефективним є протирання рук вологими серветками, що містять у своєму складі спирт.

·        Намагайтеся не торкатися очей, носа або рота, оскільки вони є можливим «воротами» проникнення збудника.

·        Постійно провітрюйте приміщення та проводьте вологе прибирання. Регулювання вологості повітря в приміщеннях є одним із важливих способів профілактики грипу.

·        Має велике значення не тільки дотримання правил особистої гігієни, а також загартовування, ранкова зарядка, обтирання, фізкультура.

Основним захистом проти грипу та попередження ускладнень при розвитку захворювання - є профілактичні щеплення проти грипу.

За даними експертів у епідемічному сезоні 2013-2014 років в Україні прогнозується переважна циркуляція вірусів грипу: A/California/7/2009(H1N1),  A/H3N2/Viktoria/361/2011b,  B/Massachusetts/2/2012. Зазначені штами ввійшли до складу актуальних сезонних вакцин проти грипу.

Отримати консультацію щодо вакцинації можна в лікувально-профілактичному закладі за місцем проживання або територіальних закладах Держсанепідслужби.

При появі симптомів грипу необхідно обов’язково звернутися до лікаря, не займайтеся самолікуванням та не відвідуйте місць масового скупчення людей.

Пам’ятайте, що здоров’я у Ваших руках!

Розроблено Кіровоградським міжрайонним Управлінням ГУДСЕС у

Кіровоградській області

 

2013 рік

Переглядів: 167 | Додав: Alla | Дата: 21.11.2013

 15.11.2013 року учні 2-4 та 5-7 класів взяли участь у

ІІІ етапі гри "Козацькі сурми" -

"Юні рятувальники"

Виступ команди 2 класу (класний керівник Бевза А.В.)


 

Оригінальністю та змістовністю вирізнявся виступ команди 3 класу

(класний керівник Кнурова Н.С.)

   

За допомогою малюнків та стіннівок

учні 4 класу закликали присутніх дотримуватися правил пожежної безпеки

(класний керівник Агафонова В.В.)


Конкурс - кросворд 


Учні вправлялися у складанні пожежного рукава

 

Переможцями стали

команда 3 класу


команда 6 класу


Козацькі сурми - це наша гра,

І грає в неї вся учнівська дітвора.

Тут з року  в рік стає нам цікавіше,

Ми стаємо розумними й спритнішими.
Переглядів: 186 | Додав: Alla | Дата: 19.11.2013

Урок історії в 11 класі (вчитель Цвик О.В.)

 

Бібліотечно-бібліографічний урок на тему голодомору у 8 класі.

Підготувала бібліотекар Чорновол О.Ф.

 Переглядів: 218 | Додав: Alla | Дата: 19.11.2013

Під час екскурсії учні 2-3 класів познайомилися з обладнанням пожежно-рятувального автомобіля

та ще раз пригадали правила поводження в екстемальних ситуаціях

 
Переглядів: 192 | Додав: Alla | Дата: 19.11.2013

12 листопада 2013 року учні 5-11 класів та працівники школи

брали участь у міському суботнику з очищення та благоустрою міста
Переглядів: 212 | Додав: Alla | Дата: 12.11.2013

Календар
«  Березень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Цей день в історії
Бережи час!
...і про погоду