Середа, 26.06.2019, 16:59
Вітаю Вас Гість | RSS

Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1
ім.Героя Радянського Союзу І.К.Конька

Нам виповнилося...
СтатистикаОнлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


free counters
Головна » Архів матеріалів
« 1 2 3 4 ... 51 52 »

     Наша держава прагне увійти до європейської родини, що визначено відповідними міжнародними угодами. Однак фактичне зближення України з іншими європейськими країнами можливе лише за умов об’єднання європейських народів довкола спільних європейських цінностей, які виступають надійною запорукою побудови держави, де кожен громадянин відчуває повагу до своєї гідності, не терпить корупції, відповідально ставиться до інших людей і навколишнього середовища  18 травня 2019 року  наша країна святкуватиме День Європи.                                                                                                                                                                            

     Цьому дню було присвячено Всеукраїнський відкритий онлайн-урок « Європа починається з тебе», який відбувся 15 травня 2019 року, організаторами якого були Міністерство інформаційної політики України, Міністерство освіти і науки України, Офіс віце-прем’єр-міністра з питань євроатлантичної інтеграції за підтримки проекту ЄС « Association4U» та Google Україна. Учні 9-10 класів загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 приєдналися до цього заходу. Старшокласникам було надано  можливість поспілкуватися про європейські цінності, боротьбу з корупцією, охорону навколишнього середовища, а також  задати питання організаторам уроку, відчути себе «громадянином Європи».  Дякуємо за чудовий захід!

   

Переглядів: 13 | Додав: Alla | Дата: 16.05.2019

 Вже минув 74-й рік з того травневого дня, коли замовкли останні постріли гармат, настала тиша, прийшов мир, довгожданий, вистражданий, оплачений найвищою ціною: ціною крові і сліз. Сьогодні ми віддаємо данину пам’яті тим, хто загинув на фронтах Другої світової війни, хто віддав життя, щоб ми жили щасливо.                                                                                                                 У ЗШ №1 відбулася урочиста лінійка, присвячена Дню пам’яті та примирення. Колектив школи вшанував хвилиною мовчання  тих, хто не повернувся з тієї війни, хто загинув за свободу нашої країни. Відбулося урочисте покладання квітів до Братської могили воїнів-визволителів селища Табурища.  Учні взяли участь в урочистих заходах, що  проходять сьогодні по всьому нашому місту, усій країні.                                                                                                                                                             День пам’яті та примирення – це лише часточка великої данини пошани полеглим воїнам і живим ветеранам, які своєю кров’ю відстояли нашу свободу. Мало залишилось учасників тих подій, але ми щиро вдячні їм! Волонтерські колективи учнів відвідали ветеранів Другої світoвої війни вдома, привітали їх з великою  Перемогою та побажали міцного здоров’я. Дякуємо, що зберегли нам країну!

      

      

Переглядів: 18 | Додав: Alla | Дата: 08.05.2019

  Тиждень безпеки життєдіяльності « Зробимо життя безпечним» у ЗШ №1

        З 15 по 19 квітня 2019 року у загальноосвітніх закладах міста Світловодська тривав Тиждень безпеки життєдіяльності « Зробимо життя безпечним», в рамках якого було проведено День ЦЗ. Педагогічний колектив та учні ЗШ №1 активно долучилися до заходів Тижня: було проведено тематичну виставку літератури, спортивні змагання  « Юні рятувальники»,організовано написання есе «Як зробити життя безпечним», заняття з долікарської допомоги « Швидше швидкої».  Учні переглянули навчальні кінофільми та мультфільми « Як діяти в надзвичайних ситуаціях». Захопилися школярі й створенням лепбуків на тему « Безпека в твоєму житті».

       День цивільного захисту відкрився організаційною лінійкою, яку провела заступник з навчально-виховної роботи Беліч А.С. А відпрацювати практично навички дій у надзвичайних ситуаціях дітям довелося під час навчальної евакуації на випадок розпилення отруйної речовини. В цей же день в усіх класах було проведено виховну годину « Що варто знати учням у цей непростий час».    

Зробимо наше життя безпечним! 

   

   

 

Переглядів: 30 | Додав: Alla | Дата: 19.04.2019

100-річчю Віктора Соколова присвячено...

      17 квітня 2019 року  виповнилося  100 років з дня народження нашого земляка-поета, уродженця селища Табурище Віктора Соколова. Його письменницький стаж налічує більше, ніж піввіку.  У доробку поета вірші, роздуми, посвяти друзям, оповідки, замальовки на тему природи. Твори Віктора Соколова присвячені  любові до рідного краю, вболівання за його долю, за людей праці. Його поетичний талант розкривається в пейзажній та інтимній ліриці, яка вчить нас бути добрішими, милосерднішими, жити за законами правди, краси, совісті, доброти.                        

    Віктор Соколов – випускник ЗШ №1. Тривалий час за свого життя він листувався з учнями. Інколи приїздив до міста, відвідував рідну школу. На жаль, Віктор Вікторович помер 4 квітня 2002 року. Похований  у місті Києві на Байковому цвинтарі. Він був членом Національної спілки письменників України. З 1950 року проживав у м. Києві по вул. Чкалова, 52 в одному будинку з Ліною Костенко й Володимиром Яворівським. Є Почесним громадянином міста Світловодська. Вулицю Колгоспну  04 лютого 2016 року перейменовано у вулицю Віктора Соколова.                      У Світловодському краєзнавчому музеї 17 квітня 2019 року  відбулася конференція , присвячена пам’яті Віктора Соколова, в якій активну участь взяли учні 11 класу ЗШ №1. Вони ознайомилися з музейними експозиціями про Віктора Соколова, поспілкувалися з поетами Світловодщини, які були присутні на заході. Учениця  8 класу Іоненко Діана та учениця 10 класу Федоровська Анастасія стали учасницями літературних читань поезії Віктора Соколова, які відбулися 17 квітня в міській дитячій бібліотеці, за ініціативи Товариства « Просвіта». Дякуємо організаторам заходів, адже це так важливо  - знати історію та культуру рідного краю!

      

Переглядів: 30 | Додав: Alla | Дата: 18.04.2019

На виконання розпорядження міського голови від 26 березня 2019 року № 47- р „ Про проведення загальноміської толоки з очищення та благоустрою території міста у рамках щорічної всеукраїнської акції „ За чисте довкілля “, з метою приведення до належного санітарного – екологічного стану власних та прилеглих до освітніх закладів територій, працівники школи приймали активну участь у проведенні загальноміської  толоки з благоустрою території міста в рамках щорічної всеукраїнської акції "За чисте довкілля".

    

 

Переглядів: 34 | Додав: Alla | Дата: 29.03.2019

Результати вибору електронних версій оригінал-макетів підручників для 2 класу,

поданих на конкурсний відбір проектів підручників для 2 класу закладів загальної середньої освіти.

      

 

Переглядів: 36 | Додав: Alla | Дата: 07.03.2019

Переглядів: 50 | Додав: Alla | Дата: 22.02.2019

Методичний четвер у першій школі для заступників директорів з навчально-виховної роботи.

   

      

   

 

Переглядів: 54 | Додав: Alla | Дата: 21.02.2019

     Уже 30 років минуло з тих пір, як закінчилася та війна. Вона тривала більше 9 років. Участь у ній взяли 160 тис. 375 українських військовослужбовців, понад 3000 з яких загинули, 72 зникли безвісти, близько 4000 отримали інвалідність. 15 лютого 2019 року наша країна вшановувала воїнів, які були учасниками війні в Афганістані. Учні загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 вшанували пам'ять загиблих воїнів-інтернаціоналістів урочистим покладанням квітів . На круглий стіл " Болить в моїй душі Афганістан..." , який підготувала вчитель історії Цвик О.В., до старшокласників завітали воїни-афганці Бондаренко Володимир та Чмир Валерій. Розповідь ветеранів не залишила байдужим жодного. Ми бажаємо міцного здоров'я нашим воїнам, нехай над їхніми головами буде тільки мирне небо.

Виховна служба ЗШ №1

   

     

Переглядів: 47 | Додав: Alla | Дата: 19.02.2019

          05.02.2019 р. учні  9 - 11 класів приєдналися до перегляду онлайн-уроку на YouTube каналі з нагоди Дня безпечного інтернету 2019  проведеного Програмою Мережних Академій Cisco, Кіберполіцією України та компанією ERC за підтримки ДНУ "Інститут модернізації освіти" та прослухали виступи експертів на теми: "Кібер-атаки та інтернет-шахрайство", "Соціальна інженерія: як хакери використовують вразливості людей."

   

         06.02.2019 року психолог Беліч А.С. провела заняття з елементами тренінгу для учнів 7-го класу на тему "Життя Онлайн: інтернет - друг чи ворог?", метою якого було ознайомити учнів з позитивним та негативним впливом Інетрнету на людину, дати можливість учням самостійно прийняти ту позицію, до якої вони схиляються, розвивати навички роботи в групах, вміння висловлювати свою точку зору логічно і конкретно, виховувати інтерес до теми безпеки інтернету. Учні провели паралелі та порівняли реальне життя та віртуальне, розібрали декілька життєвих ситуацій стосовно безпеки в Інтернеті, обговорили проблему загрози в інтернеті та як вирішити складні ситуації. 

   

          Такі заходи дозволяють зробити акцент на позитивному використанні технологій і вивчити роль, яку ми всі граємо в цілях сприяння створенню кращої і більш безпечної онлайн-спільноти. Вони служать закликом для молодих людей, батьків, вчителів, соціальних працівників, співробітників правоохоронних органів, підприємств, і широких верств суспільства, щоб об’єднатися з метою сприяння та створення найбільш позитивного і кращого Інтернету.

Переглядів: 54 | Додав: Alla | Дата: 06.02.2019

Календар
«  Червень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Цей день в історії
Бережи час!
...і про погоду